Een week vol bijzondere momenten en dankbaarheid
De afgelopen anderhalve week is er veel gebeurd, mooie, emotionele en waardevolle momenten die we voor altijd zullen koesteren.
We begonnen met een prachtige fotoshoot met Angela , om nog wat dierbare familieherinneringen vast te leggen. Het resultaat? Adembenemend. Jullie hebben vast al een paar foto’s voorbij zien komen op Facebook, maar geloof me, er zijn er nog meer en ze zijn stuk voor stuk prachtig.
Daarnaast hebben we de doneerpagina opgezet en eerlijk gezegd… we zijn compleet overweldigd door het resultaat. We hadden nooit durven dromen dat zoveel mensen hun steun zouden tonen. Yvonne wist het in eerste instantie niet en toen we haar vertelden over alle donaties, was ze enorm geëmotioneerd. Woorden schieten tekort. We willen iedereen die heeft bijgedragen oprecht bedanken jullie steun betekent de wereld voor ons.
Dankzij al die hulp hebben we iets ongelofelijk belangrijks kunnen realiseren: de kinderen zijn in Nederland, zelfs de jongste. We zijn samen. En in deze onzekere tijd is dat het allerbelangrijkste. Het brengt een beetje licht in de duisternis.
Yvonne vertelde dat ze nog graag een keer naar de Stadsschouwburg in Amsterdam wilde. Haar opa en vader hebben daar gewerkt, en als kind nam haar vader haar vaak mee naar balletvoorstellingen. Toen Angelina en ik dit hoorden, hoefden we niet lang na te denken: dit gingen we regelen. En sneller dan we ooit hadden verwacht, was het voor elkaar.
Omdat de fotoshoot al een flinke inspanning was, besloot ik contact op te nemen met Stichting Ambulance Wens. Wat een geweldige organisatie! De volgende dag werden we direct gebeld: “Hoe laat? Waar? Wat gaan we doen? Zeg het maar!” Alles werd tot in de puntjes geregeld. De vrijwilligers en chauffeurs waren niet alleen ontzettend lief, maar ook enorm bekwaam. Na het bezoek aan de Stadsschouwburg vroegen ze zelfs waar Yvonne vroeger had gewoond, en reden ze speciaal nog even langs haar oude huis. Zo ontzettend lief!
Als je nog €5 kunt missen, wil ik iedereen oproepen om te doneren aan Stichting Ambulance Wens Nederland . Dankzij hen kunnen mensen in een moeilijke situatie hun laatste wensen vervullen. Alles wat zij doen, is op basis van donaties en vrijwilligerswerk, en dat verdient alle steun.
De rondleiding in het Internationaal Theater Amsterdam werd mogelijk gemaakt door Naomi, en wat een warme, geweldige vrouw is zij. Ze ontving ons met open armen en een knuffel, en liet ons een paar bijzondere plekken in het gebouw zien. En dat met de hele bende erbij, haha! Yvonne genoot er met volle teugen van, het was een prachtig moment.
Hoe gaat het nu met Yvonne?Voor iedereen die zich afvraagt hoe het nu met Yvonne gaat: dat is moeilijk in één woord te vangen.
De tweede poging om de stent te plaatsen is gelukkig geslaagd, en die doet zijn werk. Maar er zijn nog zorgen over de afvoer van het gal, en of er niet meer verstoppingen zijn. Dat betekent dat de waarden waarschijnlijk niet verder zullen dalen, en daardoor is chemo op dit moment nog niet mogelijk. Het blijft als een paal boven water staan dat deze vorm van kanker heel erg aggresief is.. en er zijn vraagtekens of de daling van het gal niet te lang duurt en we worden ingehaald door de ziekte.. Haar conditie is verslechterd, ze heeft de afgelopen 2 weken behoorlijke stappen achteruit gedaan maar soms ook weer vooruit.. maar gelukkig heeft ze geen pijn. Er zijn zware momenten, maar soms voelt ze zich ook iets beter.
Wat zeker is: ze is niet alleen. Wij, de kinderen en onze partners, zorgen ervoor dat er altijd iemand bij haar is, dag en nacht. We blijven haar ondersteunen waar nodig en genieten van de tijd die we samen hebben.
De kinderen, Gregory, su en oma rose blijven nog een weekje in Nederland, daarna moeten ze weer terug naar school op Curaçao. Tot die tijd koesteren we elk moment samen.
Bedankt voor alle steun, liefde en mooie woorden. Dat betekent meer dan we ooit kunnen zeggen. ❤️