Help mijn vriendin om uit deze situatie te komen

Help mijn vriendin om uit deze situatie te komen | Geld inzamelen
 
 

Beste lieve mensen,

ik heb gegoogled en deze site gevonden. Wat een opluchting zeg, misschien kan ik mijn vriendin hiermee helpen.

Zij heeft in haar leven al veel ellende meegemaakt en vorige week toen ik haar sprak was ze echt ten einde raad. Door goedgelovigheid en blij dat iemand haar wilde helpen heeft zij 12 jaar geleden een papier getekend voor een lening .

iets wat nu haar hele leven weer op zijn kop zet. Ze wordt nu verzocht het gehele bedrag te storten maar ze heeft echt niets waar ze dat nu van kan betalen. Door alle ziektes (oa kanker waar ze gelukkig van is genezen) heeft haar ook veel gekost aan ziekenhuizen, onderzoeken, niet kunnen werken een tijd enzenz.

nu is ze bang dat ze t kleine beetje wat ze heeft (meubeltjes en zo) kwijt zal gaan raken.

vandaar dat ik deze oproep wil doen voor haar. Zij verdient het nu echt om geholpen te worden. Ik weet dat t heel veel geld is maar alle kleine beetjes zouden haar denk ik nu helpen.

zij weet niets van mijn actie af.... maar wat zou het fijn als ze geholpen zou worden. 

Ik weet dat zij ook altijd voor iedereen klaar staat en hoop echt dat iedereen haar eens wil helpen.

€ 50 ingezameld
Doel: € 125.000 • 1 donatie

Deze actie is gesloten