Help mij weer normaal ademhalen steun mijn leven

Help mij weer normaal ademhalen steun mijn leven | Geld inzamelen
 
 

Hallo allemaal,

Mijn naam is Dilara en ik zit in een moeilijke situatie. Al lange tijd kan ik nauwelijks ademhalen door mijn neus. Na talloze onderzoeken is vastgesteld dat mijn neustussenschot ernstig scheef staat, waardoor mijn ademhaling ernstig belemmerd wordt. Het staat zo scheef dat ik niet kan ademen met mijn linker neusgat en dus maar met één neusgat kan ademen. Dit heeft niet alleen invloed op mijn dagelijks leven, maar ook op mijn slaap, mijn energie en mijn gezondheid.

Een operatie is de enige oplossing om weer normaal te kunnen ademen. Helaas wordt deze specifieke operatie niet volledig vergoed door de verzekering en moet ik zelf €6700 betalen.

Voor mij is dit bedrag op korte termijn onmogelijk bij elkaar te krijgen.

Daarom vraag ik om jullie hulp.

Elke donatie, groot of klein, brengt mij een stapje dichter bij een normaal leven waarin ik vrij kan ademen, sporten, slapen en functioneren zoals ieder ander.

Alle bijdragen worden direct gebruikt voor de medische kosten van de operatie en het herstel daarna.

Kun je niet doneren? Geen probleem – delen van deze actie zou mij ook enorm helpen!

Alvast heel erg bedankt voor jullie steun, vertrouwen en betrokkenheid.

Met vriendelijke groet,

Dilara

€ 0 ingezameld
Doel: € 6.700 • 0 donaties

Je kunt nu de eerste zijn die deze actie steunt! Doneer en voeg optioneel een persoonlijke boodschap toe.