Hoi ik ben Chloe. Ik ben bijna 2 jaar en inmiddels al 1,5 jaar bij mijn huidige baasje. Ik ben geadopteerd uit Spanje en ik ben dus een echte Spaanse.
In eerste instantie was ik geadopteerd door een gezin met andere honden. Dit werkte helaas niet zo goed omdat de andere honden mij niet zo leuk vonden. Kort nadat ik overgevlogen was vanuit Spanje en net een beetje gewend was werd ik overgeplaatst naar een gastgezin. Dit gastgezin wilde geen extra hondje, dus dit was een tijdelijke oplossing. Ik werd weer beschikbaar voor adoptie. Wederom was ik net weer een beetje gewend en toen kwam mijn huidige baasje in beeld. Zij wilde al een tijdje een hond en besloot om een hondje uit het buitenland te adopteren.
Iedereen waarschuwde haar en probeerde haar te overtuigen om het niet te doen. Een buitenlands hondje brengt veel problemen met zich mee, zijn vaak getraumatiseerd etc.
Mijn huidige baasje was koppig en bezweek voor mijn onderbeet. Haar liefde voor mij was vanaf moment één al onvoorwaardelijk.
Ik ben een lief, sociaal en leergierig hondje. Het alleen zijn is alleen nog erg moeilijk en lukt mij niet. Mijn huidige baasje wil graag een begeleidende cursus van 8 weken volgen bij een gedragsdeskundige om mij te helpen. Helpen jullie haar een beetje?
Lots of love x Chloe