🚀 Over drie weken is het zover! 🚀
Dan sta ik aan de start van het HYROX EK in Wenen, met als doel mij te kwalificeren voor het WK. De spanning begint te komen—gaat al dat harde trainen zich uitbetalen? Ik train momenteel 6 à 7 keer per week, en ik heb er alles aan gedaan om straks het beste uit mezelf te halen.
Wat betreft de crowdfunding: eerlijk is eerlijk, de opbrengst tot nu toe is teleurstellend. Maar ik geef niet op! 💪 Na het EK ga ik mijn actie actiever onder de aandacht brengen. Hopelijk kan ik niet alleen mijn WK-droom waarmaken, maar ook kinderen helpen met een laptop of schoolbenodigdheden. Mocht het eindbedrag hiervoor te laag zijn, dan gaat het naar Save the Children of een ander goed doel voor kinderen in armoede.
In mijn hoofd zie ik het al voor me, maar naarmate de wedstrijd dichterbij komt, voel ik die gezonde spanning steeds meer. Wat als…? Maar één ding weet ik zeker:💪 Wees bang, maar doe het toch! 💪
Dankjewel voor jullie support! ✨