Help mij aan een hulphond!!

Help mij aan een hulphond!! | Geld inzamelen
 
 

Hoi!!!

Wat fijn dat je de moeite wil nemen om mijn verhaal te lezen. Ik zal het proberen kort te houden. 😉

Ik ben Leonie, (bijna) 31 jaar en vecht mezelf een weg door het leven. Dit doe ik met wat psychiatrische stoornissen die er vaak voor zorgen dat mijn leven in ieder geval nooit saai is. Ondanks dat deze diagnoses mij maken zoals ik ben, maken ze het mij niet makkelijk en beperken me vaak.

Door mijn ADHD & PTSS, vind ik het lastig om mezelf staande te houden en ben ik helaas veel afhankelijk van anderen, waaronder hulpverleners. Zo lukt het mij bijvoorbeeld niet om alleen naar de supermarkt te gaan en zijn veel openbare gelegenheden moeilijk voor mij. Maar ook thuis ben ik vaak 'de weg kwijt'. Onder andere door dissociaties. Dat houdt in het kort in dat mijn hoofd uitschakeld en ik compleet 'van de wereld' ben. Enkel fysiek contact kan mij weer uit een dissociatie halen. Hierdoor moet er eigenlijk 24/7 iemand bij mij zijn. Dit is echter niet te realiseren met begeleiding etc. De oplossing voor mij zou een PTSS assistentiehond zijn. Echter kost deze opleiding heel veel geld. Heel veel geld, wat ik zelf niet heb. Helaas willen verzekering en de gemeente niks financieel bijdragen.

Daarom richt ik mij tot jullie! Ik hoop dat heel veel van jullie willen helpen om mijn wereld weer wat groter te maken. Dat dieren mij een gevoel van veiligheid geven en een positieve bijdrage leveren aan wat er in mijn hoofd om gaat, heb ik al mogen ervaren. Ik hoop in de toekomst een trouw maatje te hebben, wat mijn leven dragelijker maakt!

Mocht je willen doneren, wil ik je bij deze onwijs bedanken!!

€ 1.000 ingezameld
Doel: € 19.000 • 50 donaties

Deze actie is gesloten