Help Melissa meer zelfstandig te worden

Help Melissa meer zelfstandig te worden | Geld inzamelen
 
 

Lieve familie, vrienden en mede/ondersteuners, 

Melissa is een vrouw van 29 jaar. Ze heeft de spierziekte SMA, waardoor zij rolstoelafhankelijk is en ten allertijden gedoucht moet worden, naar bed en naar de wc gebracht moet worden want dat kan zij niet zelf.

Koken wat haar hobby is lukt haar gelukkig nog wel bijna zelfstandig! Het zou dan ook mooi zijn als zij door de juiste apparatuur nog zelfstandiger zou worden, zodat zij ongestoord en zelfstandig kan koken.

I.v.m haar karige inkomen is sparen in deze tijd vrijwel onmogelijk. Vandaar dat deze actie voor haar wordt opgestart. Ze heeft een nieuwe koelkast (op haar pak hoogte) nodig, zodat zij zelf haar ingrediënten kan pakken i.p.v begeleiding te moeten laten komen wat ook vaak genoeg een uur kan duren helaas. Een goede inductie kookplaat en een (mini) vaatwasser zodat ze zelf kan opruimen. Een robot stofzuiger zou een enorme uitkomst zijn, aangezien de schoonmaakster één keer per week komt en Melissa door haar spierziekte steeds zwakker wordt en niet meer met een normale stofzuiger zelf kan stofzuigen.

Aller eerst, bedankt voor het lezen van haar hele verhaal, en enorm bedankt voor de bijdrage die u wilt doen om dit mogelijk te maken voor haar!

€ 1.615 ingezameld
Doel: € 3.200 • 47 donaties

Deze actie is gesloten