Lieve mensen,
Mark (48) werkt sinds 2012 al bij Garagebedrijf de Haas en heeft altijd een groot hart voor de zaak gehad. In 2021 heeft Mark ditzelfde bedrijf overgekocht om zelf te gaan runnen. Een flinke stap en uitdaging, maar Mark is ervoor gegaan! Sinds 6 maanden heeft Mark flinke rugproblemen, waardoor werken bijna niet meer mogelijk is. Het bedrijf heeft er nu flink onder te leiden. Je kan je voorstellen dat dit een flinke klap in je gezicht is als je net een bedrijf hebt overgenomen.
Mark is een hele bescheiden man, wil absoluut niet bedelen om geld (Mark is niet op de hoogte van deze actie) maar heeft € 8.000 euro nodig voor een behandeling die komende week in een privé kliniek zal worden uitgevoerd.
Wij willen er alles aan doen om Mark weer terug op de been te krijgen, zoals hij ook voor iedereen om zich heen zou doen. De kosten worden nu voorgeschoten door het bedrijf, maar doordat het bedrijf deze kosten simpelweg niet kan dragen willen wij dit bedrag voor Mark ophalen zodat hij na zijn operatie niet nog meer financiële zorgen heeft die er al zijn opgebouwd door zijn rugklachten.
Er is nog € 6.000 nodig om de totale kosten te dekken. De kliniek garandeert dat hij 3 weken na de behandeling weer normaal kan functioneren zonder de hevige pijnen die hij nu ervaart. Dit is absoluut noodzakelijk in het belang van zijn gezondheid en de toekomst van het bedrijf. Mark staat altijd voor iedereen klaar, nu is het nodig om voor Mark klaar te staan en bij te dragen daar waar we kunnen, aan zijn gezondheid!
Elke euro is welkom.
Onze dank is groot!