In 2001 ben ik door een teek gebeten, in het voorjaar van 2002 werd ik ernstig ziek. Ik kreeg last van 'brain fog' en raakte op straat de weg kwijt. Huilend belandde ik op de dag in een café en kon daar alleen maar uitbrengen dat ik niet wist waar ik was. Daarna kwam het krachtverlies in mijn benen en kon ik niet meer terugfietsen van mijn werk naar huis. Ik ben gaan lopen en viel thuis uitgeput op de bank. Van die verlammende vermoeidheid ben ik nooit meer afgekomen. De klachten die ik verder heb kan ik niet eens opnoemen want op een slechte dag kan ik er gemakkelijk 30 ervaren. In 2013 kwam uiteindelijk de diagnose chronische Lyme. Ik had toen nog geen idee van wat me te wachten stond.
Begin 2014 ben ik een behandeling gestart bij een Lymearts in Nederland. Ik knapte op en ben een jaar klachtenvrij geweest maar de klachten kwamen op een avond spontaan terug om in alle hevigheid weer aanwezig te zijn.
Daarop ben ik in 2019 een behandeling gestart in België en ben ik twee jaar klachtenvrij geweest. Wel heb ik doordat ik zo lang ziek ben andere ziektes ontwikkeld zoals een schildklieraandoening, Lupus en Raynaud. Het grootste probleem is dat de Lyme nu voor de tweede keer is teruggekomen (of nooit weggeweest maar alleen in rust) en het geld op is. Vanwege inkomensverlies heb ik geen geld meer om mijn behandelingen in België voort te zetten. Daarom heb ik de stoute schoenen aangetrokken en ben ik deze crowdfunding gestart. Als ik niet opnieuw kan behandelen ziet het ernaar uit dat ik binnenkort mijn dagen weer volledig op de bank en bed moet doorbrengen en langzaam steeds meer zal verslechteren.
Updates (2)
16-04-2024 20:29
Update: Elastase is zeer hoog. Er is verdachtheid op Babesia en Bartonella co-infecties. Meer onderzoek is nodig. Hierbij wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de donaties die ik tot nu toe heb ontvangen waardoor ik de huidige onderzoeken heb kunnen doen.
13-07-2023 10:35
Lieve allemaal, hierbij wil ik jullie hartelijk bedanken voor alle donaties die ik tot nu toe heb ontvangen. Jullie hebben het voor mij mogelijk gemaakt dat ik al een afspraak heb kunnen maken in België. ❤️ Ik houd jullie op de hoogte. Veel liefs Marjolijn
Oudere updates weergeven