Help Kess de TOP te bereiken

Help Kess de TOP te bereiken | Geld inzamelen
 
 

Kess is 9 jaar en heeft een doel, hij wil namelijk de TOP bereiken als keeper. Vanaf het moment dat Kess praat zegt hij:  ' Mama, ik wordt later keeper als ik groot ben.'

Kess voetbalde bij DZC 68' jongens onder de 9 jaar in Doetinchem, hier speelde hij in het selectie team. 

Ook krijgt hij sinds 2 jaar extra les en privé training bij de Gelderse Keepersschool onder de professionele leiding van Edwin Susebeek en Kevin Swarthof. 

Kess heeft veel gevoel en inzicht in het keepersvak (jong talentje). Door zijn eigen inzet en talent is Kess afgelopen maand gescout door de Graafschap en zal aankomend seizoen uitkomen bij de jongens onder 10.

Kess wíl graag doorgaan met zichzelf te ontwikkelen om de allerbeste te worden.

Hiervoor wil hij naast zijn trainingen bij de Graafschap ook bij de Gelderse Keepersschool blijven trainen, dit alles om zijn droom te bereiken.

Hiervoor vraagt Kess en bijdrage, die zal besteed worden aan privé trainingen en materialen.

Alvast bedankt 

Liefs Kess en Kathy 

€ 735 ingezameld
15 donaties

Deze actie is gesloten