Hoi allemaal,
Ik ben Joyce van JoyceBakesCakes (je vind mij op Instagram) en ik bak met heel mijn hart taarten voor anderen.
Naast mijn gewone baksels wil ik vooral iets betekenen voor kinderen die het thuis niet breed hebben.
Daarom bak ik iedere maand verjaardagstaarten voor kinderen uit gezinnen waar weinig te besteden is 🎉🍰
🎂 Alles wat gedoneerd wordt gaat in mijn donatiepotje en wordt gebruikt voor ingrediënten en materialen om nog meer donatietaarten te maken. Ik heb inmiddels ook medebakkers gevonden die ook graag donatietaarten willen maken, het zou enorm helpen als ik ook hen de gemaakte kosten kan vergoeden als zij aan de slag gaan!
Op de foto's zie je een greep uit de taarten die ik maak. Van donatietaarten maak ik net zoveel werk als van betaalde opdrachten ❤ er gaat dan ook net zoveel uur werk in zitten, waarvoor ik met liefde betaalde opdrachten niet aanneem.
Ik besef me dat er bij opgehaald bedrag al best een bedrag staat, dit was voor een mixer en koelkast die ik inmiddels heb! Alles wat vanaf nu gedoneerd wordt, wordt dus gebruikt om taarten van te maken.
Elke donatie – klein of groot – helpt enorm.
En als je niet kunt doneren: delen helpt ook al superveel ❤️
Dankjewel voor jouw steun en liefde!
Liefs,
Joyce (JoyceBakesCakes)