Lieve iedereen die Het Koffielokaal een warm hart toedraagt, hier een berichtje namens Jesse.
Het voelt alweer zolang geleden, maar op zondag 16 maart 2020 sloten wij verplicht onze deuren. De schrik zat er goed in. De afgelopen twee jaar waren perioden van vallen en opstaan. Lockdown in, lockdown uit. Wat begon als iets waarvan ik had verwacht dat het tijdelijk zou zijn, veranderde in een vast onderdeel van het ondernemen. Met alle lastige situaties van dien.
En soms zijn er dan momenten dat je het niet kunt laten om even lekker te klagen over de hele situatie. Zo heb ik dat een keer gedaan tijdens het opruimen van het terras bij één van onze vaste gasten: Laura. Naar aanleiding van dat geklaag, heeft zij in alle stilte deze donatieactie voor Het Koffielokaal opgezet. Voor mensen die mij een beetje kennen, is hulp aanvaarden niet een van mijn beste eigenschappen. Het is als ondernemer toch lastig om te accepteren dat je soms hulp nodig hebt.
Wat daarna volgde was echt voorbij al onze verbazing. Alle berichten en donaties die gedaan zijn, hebben ons werkelijk omver geblazen. Het bedrag dat totaal is opgehaald is €4930,-. Niet alleen heeft dit ons financieel enorm geholpen, het was ook een grote mentale steun.
Via deze weg wil ik iedereen enorm bedanken voor alle donaties en mooie berichten. Ik hoop jullie snel weer te zien in Het Koffielokaal!
Liefs,
Jesse