Beste collega's van Wolters,
We kennen allemaal de nasleep van de verschrikkelijke ramp in Turkije en Syrië. Misschien heb je al gedoneerd aan de landelijke actie of denk je dat het de ver-van-mijn-bedshow is?
Het is namelijk dichterbij dan we denken…
Twee van onze collega's bij Wolters zijn direct getroffen. De moeder en broer van Semir en Neriman Korkmaz zijn hun huis kwijt geraakt door de aardbeving. De huizen zijn onbewoonbaar, doordat ze zwaar beschadigd zijn.
Semir en Neriman zijn natuurlijk erg verdrietig door wat er in hun geboorteland is gebeurd maar bovenal erg bezorgd over hun familie.
Er is van alles nodig om deze huizen weer op te bouwen. Laten we als Wolterscollega's massaal achter hun gaan staan en doneren wat je kan/wil missen zodat hun familie zo snel mogelijk weer veilig kan wonen.