Help Daisy verpleegster worden in Uganda

Help Daisy verpleegster worden in Uganda | Geld inzamelen
 
 

Hallo!

Daisy woont in Uganda. Ze is vorig jaar met de corona ,later dan gepland, begonnen aan haar opleiding voor " Nurse" verpleegster!

Haar eerste semester ($3000000=750 euro)heb ik voor haar betaald,samen met Rudi mijn echtgenoot.

Nu moet ze beginnen aan haar 2e semester en heeft er geen geld voor...wij eerlijk gezegd ook niet! Zodoende starten we deze doneeractie!! Wie helpt Daisy om verpleegster te worden in Uganda??? Ze moet nog 4 semesters . Dat betekend dat ze €3000,-nodig zal hebben!!

Help haar, ik ken haar moeder,die 7! dochters heeft en in Kampala woont. Daisy is de oudste dochter!

Kijk ook op google naar Anne Schröder wat ik voor meisjes in Tanzania deed!


Updates (1)

15-11-2021 15:55

Geweldig lief van jullie dat je al hebt gedoneerd!! Als het zo doorgaat zijn die €3000,- zo bij elkaar en heb ik een luxeprobleem voor Daisy..ze krijgt nl niet al het geld tegelijkertijd!!!

In Afrika is het héél moeilijk om geld te hebben. Dan komt iedereen langs om er wat van te lenen..en dan ben je het kwijt. Niemand heeft daar een vooruitziende blik,zoals wij..Daisy kwam zaterdag door met een Whatsapp dat de 2e ronde, het 2e semester vandaag begint en dat ze geen rooie cent heeft om het te betalen 

Waarom ze niet eerder aan de bel heeft getrokken...kennelijk bidt ze dan heel hard en hoopt dat het zo gaat lukken.

€ 915 ingezameld
Doel: € 3.000 • 16 donaties

Deze actie is gesloten