Mijn naam is Monique en ik start deze actie voor één van mijn beste vriendinnen, Angela.
Ik doe dit omdat ik simpelweg niet meer weet hoe ik haar anders kan helpen. Het doet me pijn om te zien hoeveel pech Angela en Baylo het afgelopen jaar hebben gehad. Als vriendin voel ik me soms machteloos en daarom hoop ik dat we samen iets voor hen kunnen betekenen.
Angela heeft Baylo nu ruim een jaar. In dat jaar heeft hij helaas de ene medische tegenslag na de andere gehad. Niet door verkeerde verzorging of verkeerde keuzes, maar gewoon door pure pech.
Baylo is nog maar 6 jaar oud en heeft zijn hele leven nog voor zich. Vanaf de dag dat hij bij Angela kwam, heeft zij er alles aan gedaan om hem de zorg te geven die hij nodig heeft.
Het afgelopen jaar hebben de dierenartskosten zich steeds verder opgestapeld. Haar spaargeld is volledig op en inmiddels heeft ze zelfs schulden moeten maken om Baylo de zorg te kunnen blijven geven.
Alsof dat nog niet genoeg is, heeft Baylo nu ook maanblindheid ontwikkeld. Op 28 juli staat een afspraak bij de kliniek gepland voor uitgebreid onderzoek. De kosten voor dit onderzoek lopen op tot ongeveer €500. Afhankelijk van de uitkomst is de kans groot dat een operatie nodig zal zijn om zijn oog en zicht zo goed mogelijk te behouden. De kosten hiervan kunnen oplopen tot €5.000.
Voor Angela is opgeven geen optie. Baylo is niet zomaar een paard. Hij is haar maatje, haar beste vriend en betekent ontzettend veel voor haar. Ze wil hem alle zorg geven die hij nodig heeft, maar financieel wordt het bijna onmogelijk om dit nog alleen te dragen.
Daarom vraag ik jullie, namens mijzelf, of jullie Angela en Baylo willen helpen. Iedere bijdrage, hoe klein ook, brengt hen een stap dichter bij de behandeling die Baylo zo hard nodig heeft. Kun je op dit moment niet doneren? Dan helpt het delen van deze actie misschien wel net zo veel.
Iedere euro, hoe klein ook, maakt verschil.
Namens Angela, Baylo en mij wil ik jullie ontzettend bedanken voor alle steun, donaties en het delen van deze actie 🙏🏼❤️