Help alsjeblieft mee Koos zijn ziekte overwinnen!

Help alsjeblieft mee Koos zijn ziekte overwinnen! | Geld inzamelen
 
 

Help alsjeblieft mee Koos zijn ziekte te overwinnen door alternatieve therapie!

Koos is geboren op 9 december en is 54 jaar, hij is vader en heeft zijn hart op de juiste plaats.
Koos had al een aantal jaren last van zijn rug waarvoor hij vaak naar de dokter was geweest.
De dokter vertelde dat het een hernia was, hij heeft ook meerdere pillen geslikt maar dat hielp niet.
Toen de pijn weer erger werd ging hij weer naar de huisarts en diezelfde week hebben ze testen uitgevoerd.


Op vrijdag 31 mei kreeg hij de uitslag.
Koos heeft een agressieve vorm van prostaatkanker uitgezaaid naar zijn lymfeklieren, bekken, achter zijn ribben, ruggengraat en in zijn botten.
Geen goed nieuws, er moet snel iets gebeuren.
Hij heeft elke dag erg veel pijn in zijn rug.


Hij heeft een gezond dieet met hoge voedingswaardes en supplementen en we merken dat het veel verschil maakt maar door de kosten is dit moeilijk haalbaar en zit hij met veel zorgen over hoe hij dit allemaal moet gaan betalen.
Iets wat hij er niet bij kan gebruiken of over na zou moeten denken, daarom hopen wij dat via deze weg deze wens in vervulling kan gaan!


Wij geloven dat het lichaam zichzelf weer geneest door bepaalde therapieën en behandelingen.
Binnenkort starten de chemokuren maar wij willen de alternatieve therapie liever een kans geven alleen is hier geen geld voor, de verzekering vergoed dit niet.

Deze agressieve vorm reageert meestal niet goed op de chemotherapie vandaar dat de alternatieve therapieën beter aanslaan.

Er is veel geld nodig voor de therapieën, de dagelijkse voedingssupplementen en de verdere zorg maar als we met zijn alle iets doneren al is het maar iets kleins dan komen we er zeker!


Wilt u ons alsjeblieft helpen?

Zijn dochtertje kan haar papa niet missen, niemand kan hem missen!
Hij is veel te jong, hij geniet volop van het leven en is dit zo waard!
Lieve Koos wij geloven in jou, jij kan dit!
Blijf positief en alles komt goed!

Alvast hartelijk bedankt!

Degene die contant hebben betaald:

Simone. Schilder 100,-

Linda Schilder   150,-

Leen  Kunst   200,-

Ron    Tiest  150,-

Cleem Van Der Kolk  150,-

Jan Schilder      100,-

Kazan  100,-

 Ben de Vries 150,-

Salvatore Pistone 50,-

Erwin Hof 50,-

€ 1.520 ingezameld
Doel: € 20.000 • 16 donaties

Deze actie is gesloten