Help Abdelhak van zijn blaaskanker af

Help Abdelhak van zijn blaaskanker af | Geld inzamelen
 
 

Beste Donateur,

Gisteren (14 aug) heeft ons het droevige nieuws bereikt dat onze oom, vader van 3 kinderen, is gediagnosticeerd met een kwaadaardige tumor in de blaas, zie hieronder en de foto's voor meer info. Voor de operatie, chemotherapie en vervolgonderzoeken is een bedrag nodig van ongeveer 11 duizend euro. Onze oom is woonachtig in Marokko waar er geen algemeen zorgverzekering bestaat, derhalve zal hij alles zelf moeten bekostigen. Helaas is hij hier niet toe instaat.

MEDISCHE INFORMATIE

De voorbijgaande dagen had dhr. last van bloed bij de mictie.  Na onderzoeken - cystoscopie, biopten en CT-scan - bleek het te gaan om blaaskanker T3N0M0. Dit betekent dat de tumor niet is uitgezaaid naar andere organen of lymfklieren. Het is slechte nieuws is dat het een tumor betreft die zeer kwaadaardig, graad 3. Hetgeen betekent dat de blaas verwijderd zal moeten worden en hij een urostoma(zakje op de buik om urine op te vangen) krijgt.

EINDE INFORMATIE.

Wij hopen van ganser harte dat u wilt bijdrage aan zijn herstel. Mocht u vragen hebben dan kunt u mij altijd contacteren via LinkedIn, tevens zal ik u alhier proberen te voorzien van updates.

Onze dank is groot,

Adil El Yahyaoui mede namens Abdelhak

PS mocht er geld overblijven dan zullen wij dit doneren aan Artsen zonder Grenzen.


Updates (2)

29-08-2021 16:47

Beste donateurs,

Abdelhak heeft dinsdag 24 aug zijn eerst chemotherapie gehad. Hij heeft hier gelukkig niet zoveel last van bijwerkingen gehad. De komende weken krijgt Abdelhak nog 2x chemotherapie waarna hij opnieuw ct-scan krijgt om het vervolg beleid te bepalen.

Nogmaals dank voor u vrijgevigheid!! Wij houden u op de hoogte. 

Vriendelijke groet,

Adil mede namens Abdelhak

Oudere updates weergeven
€ 5.090 ingezameld
Doel: € 11.000 • 145 donaties

Deze actie is gesloten