Hartoperatie Mohammed El Boutaibi

Hartoperatie Mohammed El Boutaibi | Geld inzamelen
 
 

Salaam o 3alaikom, hallo allemaal,

Hierbij een oproep voor mijn oom Mohammed El Boutaibi. Hij en onze familie vragen iedereen die het kan verloorloven om hulp te bieden. Mohammed heeft een hartoperatie nodig, deze bedraagt €12.000 euro.

Mijn oom woont in Marokko, Beni Saïd. Helaas staat hij er financieel niet goed voor en is hij niet verzekerd voor deze operatie, om deze reden kan hij elke hulp gebruiken en wordt elk beetje enorm gewaardeerd!

Denk vooral aan wat Allah swt en onze profeet Mohamed sws hebben gezegd over diegene die een behoeftige uit zijn lijden helpt.

Allah swt zal deze daad zwaar doen wegen op de weegschaal van een ieder die een behoeftige helpt in deze dounia en zal jou bijstaan in jou Agira/ hiernamaals.

Graag het bericht delen onder jullie vrienden en familie leden zodat het meerdere mensen kan bereiken!

+212 717-428331

Dit is het telefoonnummer van de zoon van Mohammed, hij is arabisch en berbers sprekend.

Jamal El Boutaibi 

€ 2.040 ingezameld
Doel: € 12.000 • 40 donaties

Deze actie is gesloten