Geef Anita weer zijn leven terug met een stamceltransplantatie.
Geachte lezers,
Anita was meer een moeder voor mij. Ze is de moeder van mijn vriendin. Al 2 jaar strijdt ze met ziekte MS.
In Nederlands is ze al uitbehandeld. Nou hebben ze gehoord dat er in Mexico een HSCT behandel kliniek is om haar weer gezonder te maken dan dat ze nu is.
Het probleem is dat de behandeling peper duur is. Haar behandeling zal 40.000 euro per jaar kosten. Wat het goede nieuws is dat er 70% kans is om haar weer gezond op benen te krijgen.
Ze is een alleenstaande moeder met 2 kinderen. We hebben al 32.000 euro in de kas. Mijn vraag is of jullie Anita kunnen helpen met genezen. Doordat ik nog een studente ben kan ik haar niet veel meer helpen dan 1000 euro.
Wat mijn hart breekt en waarom ik dit actie start is dat ze steeds zegt dat ze niet meer wilt leven en zijn kinderen vraagt om te helpen met euthanasie.
Beste lezers help haar met een nieuwe leven!
PS: Foto van haar is niet geplaats wegens dat ze het niet wilt.