Help mee om leren mooier te maken voor kinderen in Kumasi
In Kumasi, Ghana, is de Lighthouse Christian Community School een plek vol hoop. Kinderen komen hier elke dag met enthousiasme om te leren, te bidden, te ontdekken en te groeien. De school is (te) klein en verouderd, maar de droom van de kinderen is immens groot.
Recent ben ik samen met Stichting Wimasanga in Ghana geweest, waar Dolores Hart de drijvende kracht achter is. Daar heb ik vrijwillig geholpen op deze basisschool. Deze ervaring heeft mij diep geraakt.
Ik zou graag nog een stap verder willen gaan en helpen bij het realiseren van hun droom: twee fantasie-klaslokalen. Ruimtes waar leren, geloof, creativiteit en inspiratie samenkomen. Maar eerst helpen afgeschreven schoolmeubulair een 2e leven te geven.
In het kader van Durf te vragen! starten we deze actie.
🙏 Speciale dank aan OBS De Kameleon. Zij stellen een grote hoeveelheid schoolinventaris beschikbaar, waarmee de school in Kumasi volledig kan worden ingericht.
Met deze actie hoop ik €7000 op te halen om alvast de schoolinventarisatie te verschepen en de school stapje voor stapje verder te bouwen om uiteindelijk de gedroomde fantasie-klaslokalen te realiseren.
Met jouw donatie help je mee aan:
De fundering ligt er al, help jij mee om de muren op te trekken?
Iedere donatie, groot of klein, draagt bij aan klaslokalen vol liefde, nieuwsgierigheid en toekomstperspectief.
Ook zoeken we mensen die willen meedenken of meehelpen. Wil je nú helpen? Doneer wat je kunt en deel deze actie 🙏 Ik heb zelf geen groot netwerk, dus jouw share helpt ons verder dan je denkt.
Mijn dank is groot, maar die van de kinderen…....