Wij zijn het First Tech Challenge (FTC)- team van het Northgo-College.
Bij FTC worden teams van middelbare scholen uitgedaagd om een robot te ontwerpen, te bouwen, te programmeren en te bedienen. Met de robot moet het team tegen de creaties van andere scholen een aantal opdrachten in een vloerspel uitvoeren om punten te verdienen.
Bij FTC komen science, technics, engineering en mathematics samen.
Het is ons gelukt om de 3e plek te pakken bij de kwalificatiewedstrijd. We staan nu 6e op de ranglijst van de BeNeLux!
We willen natuurlijk onze sterke positie vasthouden en in de volgende wedstrijd bovenin eindigen. En misschien zelfs wel de reis naar Amerika in de wacht slepen!
Hiervoor moeten we onze robot optimaliseren en daar is budget voor nodig. De kosten voor de software en onderdelen bedragen €1000,-.
Helpt u ons mee om de robot van The Scrapyard Warriors in de top te houden? Dan zijn we u eeuwig dankbaar voor de kans om onszelf en de school echt op de kaart te zetten ❤️