Mijn missie
Ik start een persoonlijk project waarin ik mijn levensverhaal, geloof en ervaring wil inzetten om jongeren te bereiken die vastlopen in verslaving, criminaliteit en het straatleven.
Dit wil ik doen via YouTube-video’s, gesprekken en persoonlijke coaching. Mijn doel is om hoop te bieden en jongeren te laten zien dat er ook een andere weg mogelijk is.
Ik geloof dat ervaringsdeskundigheid een unieke verbinding kan maken met jongeren die zich vaak niet gehoord of begrepen voelen.
🧠 Mijn achtergrond
Ik ben zelf opgegroeid met een zeer instabiel en moeilijk levenspad, waarin ik te maken heb gehad met langdurige psychische en sociale problemen, verslavingen en periodes van criminaliteit en leven op straat.
Door de jaren heen ben ik in aanraking gekomen met hulpverlening en therapie. Uiteindelijk heeft ook mijn christelijk geloof een belangrijke rol gespeeld in mijn persoonlijke verandering en richting in het leven.
Deze combinatie van ervaring en herstel wil ik nu inzetten om anderen te helpen.
🤝 Wat ik wil doen
Dit project bestaat uit drie onderdelen:
🎥 1. YouTube & media
Ik wil video’s maken waarin ik mijn levensverhaal, herstel en geloof deel, met als doel jongeren te bereiken die in soortgelijke situaties zitten.
🧭 2. Ervaringsdeskundige coaching
Ik wil jongeren begeleiden die worstelen met:
verslaving
criminaliteit
straatleven en instabiliteit
Dit wil ik doen vanuit mijn eigen ervaring, op een persoonlijke en toegankelijke manier.
🏠 3. Lokale betrokkenheid
In mijn omgeving bevindt zich een opvang- en rehabilitatiecentrum voor jongeren die vaak afkomstig zijn uit grotere steden zoals Stockholm en Malmö.
Mijn intentie is om, zodra ik over de juiste middelen en mogelijkheden beschik, op een passende en respectvolle manier contact te leggen met deze omgeving en mijn ervaring te delen met jongeren die daar aan hun herstel werken.
🚗 Praktische uitvoering (mobiliteit)
Om dit project niet alleen online maar ook in de praktijk vorm te kunnen geven, is het belangrijk dat ik ook fysiek contact kan leggen met jongeren in mijn omgeving.
Het genoemde opvang- en rehabilitatiecentrum ligt op ongeveer 50 kilometer afstand van mijn woning. Op dit moment beschik ik niet over eigen vervoer om op regelmatige basis deze locatie te bereiken.
Daarom kan een deel van de ondersteuning bijdragen aan het mogelijk maken van mobiliteit, zodat ik op een structurele en consistente manier aanwezig kan zijn waar deze jongeren ondersteuning en begeleiding ontvangen.
⚙️ Waar de donaties voor nodig zijn
De ondersteuning wordt gebruikt om dit project praktisch op te bouwen en uit te voeren:
basis video- en opnameapparatuur (camera, microfoon, opname materiaal)
computer en software voor video-editing en content creatie
platformkosten voor het publiceren en verspreiden van content
transportkosten om jongeren en locaties in mijn omgeving te kunnen bereiken
🧠 Extra belangrijk
Door deze middelen kan ik mijn ervaring en boodschap omzetten in concrete content en persoonlijke gesprekken met jongeren die vastlopen in verslaving, criminaliteit en het straatleven.
🙏 Mijn doel
Mijn doel is om jongeren die vastlopen in een destructieve levensstijl te laten zien dat verandering mogelijk is.
Door mijn eigen levenservaring te combineren met mijn geloof en herstel wil ik een brug vormen naar jongeren die vaak geen toegang hebben tot hulp of zich niet begrepen voelen.
🤝 Afsluiting
Elke bijdrage, groot of klein, helpt mij om dit project stap voor stap op te bouwen.
Dank je wel voor het lezen en voor elke vorm van steun.