Vanuit water als mijn essentie, reflecteer ik de ander in wie hij of zij is. Ik ben oneindig, diepgaand en intuitief. Mijn volledig aanwezig zijn is mijn bijdrage aan de wereld.
Dit doe ik voor zowel voor het collectief, als groepen en individuen.
Ik geef informatie en meditaties/visualisaties door die ik als kanaal ontvang. Dit doe ik via wekelijkse berichten (Energetisch Weekbericht) en plaats deze op Youtube en Facebook en andere social media.
Ook word ik door individuen gevraagd mee te kijken via telefoon, app of face-to-face.
Als iets niet stroomt bij de ander, kan ik helder zien waar de blokkade ligt en geef dit terug in de vorm die bij die ander past waardoor het weer gaat stromen.
Dit alles doe ik veelal zonder hier geld voor te vragen.
Maar omdat een water een kraan nodig heeft om te kunnen stromen oftewel een nieuwe website met donatiemogelijkheid laten ontwikkelen, een fijn boshuis in de natuur om mijn energie schoon te kunnen houden, en een financiele buffer zodat ik vrij blijf in mijn zijn en dit kan blijven doen zonder er direct geld voor te vragen, heb ik deze crowdfunding opgezet.
Help jij mij met mijn kraan (website, huur boshuis en financiele buffer) door een donatie, hoe groot of klein ook?
Bij 250 Euro donatie krijg je van mij als bonus een zelfgebakken taart welke je bij mij kan ophalen.
Bij 500 Euro donatie krijg je van mij als bonus een 1-op-1 SoulWandeling over de Soesterduinen van 1,5 uur.
Met liefde en dank voor het lezen, Petra