Een eigen tuk tuk voor dierenopvang in India!

Een eigen tuk tuk voor dierenopvang in India! | Geld inzamelen
 
 

Het Puppy Palace is een kleine dierenopvang in India die al jarenlang zwerfhonden en -katten opvangt. Lange tijd hebben Girija en Mohan, een Amerikaans-Indiaas koppel, dit samen gedaan in Coimbatore. Nu staat Girija er helaas alleen voor. Het asiel is vorig jaar noodgedwongen verhuist naar Tiruvannamalai, en dat heeft veel geld gekost. Er is natuurlijk altijd geld nodig om de zorg voor de dieren te kunnen bekostigen, maar wat Girija nu het meest nodig heeft is vervoer (om naar de dierenarts te gaan, voer te kopen etc). Wij, als ex-vrijwillgers, willen daarom genoeg geld inzamelen voor het asiel om een tuk-tuk te kunnen kopen! 


Suzan:
Na de middelbare school heb ik in mijn tussenjaar in 2015 zes weken doorgebracht bij Girija en Mohan toen het asiel zich nog in Coimbatore bevond. Daar heb ik een geweldige tijd gehad waar ik nu nog vaak aan terugdenk! Begin 2023 ga ik opnieuw naar India, dit keer voor een bruiloft, en bezoek daarnaast ook Girija en het asiel. Het leek me daarom fijn om een bedrag te kunnen overhandigen omdat zij lastig donaties kan ontvangen via het internet terwijl ze dat zo hard nodig heeft!

Kamila
In 2016 had ik tijdens mijn opleiding tot dierenartsassistente de mogelijkheid om twee maanden lang de zogenaamde verrijkingsstage te doen. Deze verrijking heb ik ook zeker weten gevonden. Vanaf augustus tot en met oktober heb ik geholpen in het toenmalige ‘’Puppy palace and Cat castle’’. Wat heb ik veel mooie dingen meegemaakt! Wandelen met de hondjes, puppy’s en kittens opvoeden, medicijnen geven en daarbij gebeten worden (met alle liefde hoor!), samen met de huiseigenaren de straathondjes medicijnen en eten geven en zo nog heel veel meer. Alle diertjes in het huis (en dat waren er heel veel!) gaven zo veel liefde terug, dat is onvoorstelbaar. Tijdens de verrijkingsstage waren we heel veel onderweg, denk daarbij aan dierenarts bezoeken/straatdiertjes helpen en ophalen of levensbenodigdheden halen voor de diertjes. Het is erg duur maar ook onmisbaar. Ik hoop dat wij Girija daarom kunnen helpen met het betalen van een tuktuk. Na al die jaren zich met heel de hart inzetten voor de diertjes samen met Mohan, verdient zij het zeker.

Linde:
Toen ik in 2014 in India verzeild ben geraakt heb ik Girija en Mohan leren kennen. Deze twee geweldige mensen vingen elke hond en kat op die hulp nodig hadden. Ook al zat hun opvang helemaal vol, nooit zouden ze een dier in nood in de kou laten staan. Ik heb er een geweldige tijd beleefd als vrijwilliger. Het puppy palace and cat castle bruiste van het leven en er waren altijd wel dieren die aandacht en liefde konden gebruiken. In 2017 ben ik dan nog eens terug gegaan om wederom mijn steentje bij te dragen. Nog steeds vingen Girija en Mohan met veel liefde honden en katten op. Ze zouden nog liever zelf een maaltijd missen dan hun dieren iets te moeten ontzien. Girija is een ontzettend onbaatzuchtige vrouw en ze verdient alle extra hulp die haar geboden wordt.

€ 770 ingezameld
Doel: € 800 • 32 donaties

Deze actie is gesloten