Doorstroomwoningen Afrika

Doorstroomwoningen Afrika | Geld inzamelen
 
 

Mijn vader, oom (afkomstig uit Afrika) en nog twee vrienden gaan doorstromingen realiseren voor  jongeren in Mozambique. 
Dit gaat gebeuren over twee weken. 

deze jongeren komen vanuit het weeshuis Kedesh, en moeten het weeshuis vanaf hun 18e verlaten en worden zonder werk of onderdak op straat beland. De woningen worden gerealiseerd voor deze jongeren. Zodat ze vanuit het weeshuis door kunnen stromen naar de woningen, om vanuit hier werk te zoeken, en verder een vak te leren. 

de stichting is opgezet omdat op 15 maart 2019 een cycloon geweest is in Mozambique, Beira en omstreken. Mijn oom komt hier vandaan. En vanuit hier wilden wij graag de mensen helpen. Aan de eerste levensbehoeften, maar ook aan het opbouwen van de huizen. Dit is ondertussen afgerond, en elk jaar gaan mijn vader en oom deze kant weer op, om te helpen met levensbehoeften, het realiseren van huizen, opvang voor kinderen en weduwen, en het helpen opbouwen van kerken, scholen en weeshuizen.

De doorstroom woningen zijn een nieuw plan. Het meeste geld is al binnen, maar alle kleine beetjes helpen. De reis word vastgelegd, en word bijgehouden op de volgende website. zo kunt u volgen waar uw geld naartoe gaat.

https://www.shelter4mozambique.nl

€ 115 ingezameld
Doel: € 1.000 • 16 donaties