Operatie Fleurtje
Ik ben Fleurtje,
En woon sinds januari van dit jaar bij mijn nieuwe baasjes In Spanje. Mijn vorige baasjes hadden opeens geen plek meer voor mij en ik moest dus weg. Het asiel was mijn vooruitzicht. Gelukkig liep dat anders. Ik ben een Berner Sennen van 2,5 jaar oud en ik heb pijn in mijn linker voorpoot. Dat had ik al toen ik hier kwam wonen. Mijn baasjes dachten dat dat kwam, omdat ik in mijn vorige huis altijd op de bank lag en eigenlijk nooit lange wandelingen maakte. Die lange wandelingen maken wij nu wel, bijna iedere dag. Maar hoe meer ik wandel en speel, hoe meer pijn ik heb in mijn linker voorpoot.
Na een heel voortraject blijkt dat ik geopereerd moet worden aan mijn beide ellebogen. De kosten van het onderzoek (foto’s, echo, CT Scan en operatie) zijn € 3500,-. Dat nieuws is een hele schok voor mij, maar ook voor mijn baasjes. Wij leven met 4 (net zoals ik Rescue) hondjes, een kat en 3 kippen van een klein pensioentje. Mijn baasjes zetten zich regelmatig in voor divers vrijwilligers werk. Omdat wij niet weten waar wij het geld vandaan moeten halen vragen wij jullie om hulp. Mijn baasje heeft Parkinson, dus een extra baan nemen kan niet. Mijn vrouwtje is vaak thuis om alles gezellig en veilig te laten verlopen voor ons allemaal.
Wil je meer van ons weten, dan kun je een kijkje in ons leven nemen op de website van mijn vrouwtje. Https://www.saswijs.nl/doneer-voor-fleurs-operatie/ https://www.saswijs.nl/doneer-voor-fleurs-operatie/