42 KM Marathon Parijs rennen als sponsoractie voor vluchtelingenkamp Lesbos
Lieve allemaal,
Momenteel werk ik op Lesbos als vrijwilliger in Kara Tepe. Met jullie donaties draag ik bij aan ontbijt dat we elke dag uitdelen aan 1200 vluchtelingen. Ook doen we activiteiten met kinderen (om zich weer eventjes "kind" te voelen - vrolijke activiteiten zoals kinder disco!), vrouwen en gezinnen, en delen we o.a. nood pakketten en kruiken uit in het kamp Moria.
Dit jaar rende ik de 42 km marathon van Parijs om geld op te halen voor de NL organisatie waar ik werk, Because We Carry. Zij helpen 1200 vluchtelingen in kamp Kara Tepe op Lesbos:
"Naast het uitdelen van ... eten, tenten en droge kleren, proberen de teams van BWC ook een glimlach, respect en wat hoop te brengen. We houden van daadkrachtige naastenliefde en ons motto is dan ook #nietlullenmaarpoetsen." https://www.becausewecarry.org/
Hier zie ik met eigen ogen hoe goed de donaties terecht komen.
Wil jij me steunen in dit project?
TOGETHER, LET'S MAKE EVERY MILE & SMILE COUNT <3