Wij zijn een klein thuiszorgorganisatie die graag in deze moeilijke tijden een busje wil aanschaffen voor onze ouderen. Wij merken in deze tijd onze ouderen steeds verder geisoleerd dreigen te raken. De behoefte aan je familie en vrienden is nu groter dan ooit. Omdat wij dagelijks zien hoe onze clienten dit ervaren willen wij hierin een rol gaan spelen. Wij willen indien het mogelijjk is de wensen van onze ouderen in vervulling laten gaan!
Door de aanschaf een busje kunnen wij clienten naar hun plaats van bestemming brengen. Dit doen wij door middel van het busje en een aantal vrijwilligers. Regelmatig willen clienten naar een dagje naar hun familie en vrienden, maar ook naar dierbare plekken. Hun oude wijk en school voor de laaste keer opzoeken. Het bezoeken van rustplaatsen komt bij ons zeer regelmatig voor.
Samen hebben we nagedacht hoe we dit kunnen realiseren. Dit kunnen wij niet zonder hulp. Wij hebben u hulp heel hard nodig! Door deze crowdfunding op te starten hopen we dat ze zo snel mogelijk een busje aan kunnen schaffen en onze ouderen de dag van hun leven te bezorgen.
Doet u ook mee?