Auto total loss

Auto total loss | Geld inzamelen
 
 

Mijn schoonzus (Monica Kiers) heeft op zondag 7 februari 2021, door sneeuw en gladheid, haar auto total loss gereden. Ze was op weg naar huis, nadat ze een dienst (in de zorg) had gewerkt.

De auto was alleen WA verzekerd en er zijn onvoldoende financiële middelen aanwezig om een andere auto te kunnen kopen.

Om het werk in de zorg te kunnen blijven uitvoeren is mijn schoonzus afhankelijk van een auto (mede door de onregelmatige tijden).

Ook is het gezin, met 3 kleine kinderen, afhankelijk van een auto voor het doen van boodschappen (huisarts/tandarts). In het dorpje waar ze wonen is geen supermarkt, apotheek e.d. De dichtstbijzijnde is op circa 5 km afstand.

Ik hoop dat er mensen zijn die een hart hebben voor mensen in de zorg en een bijdrage willen (en uiteraard ook kunnen) leveren aan een gezin die het nodig heeft. Alvast bedankt voor uw hulp!


Updates (1)

11-02-2021 19:31

Via deze weg wil ik graag de donateurs ontzettend bedanken voor hun bijdrage.
Ook namens Sander en Monica. Binnen enkele dagen is er al ruim € 1.000,- gedoneerd.

Ik hoop dat er nog meer donaties binnen mogen komen, zodat de aanschaf van een vervangende auto haalbaar is.

€ 1.651 ingezameld
Doel: € 3.200 • 15 donaties

Deze actie is gesloten