Auto immuunziekte

Auto immuunziekte | Geld inzamelen
 
 

Wij zouden ons zoontje van 6 jaar graag een onvergetelijke 7de verjaardag willen geven.

Een verlengd weekend naar Disneyland Parijs met alles erop en eraan.

Onze zoontje heeft zoals velen een heel moeilijk jaar achter de rug door heel het corona gebeuren.

Zijn laatste verjaardag heeft hij niet echt kunnen vieren wat voor hem heel raar was en waar hij heel verdrietig om geweest is. Verder een heel moeilijk schooljaar doordat hij een enorme leerachterstand heeft. En het gemis van familie en vriendjes. uitstapjes enz.

Hij zou enorm graag eens naar Disneyland willen gaan. Dus dachten wij dit voor zijn verjaardag te doen.

Helaas kunnen wij dit nooit zelf betalen omdat zowel mama & papa lijden aan een auto-immuunziekte en spierziekte waardoor wij niet meer kunnen werken. Sparen kunnen wij niet door de hoge medische kosten die we maandelijks moeten betalen.

Wij zouden iedereen die ons steunt en zorgt dat wij ons zoontje een onvergetelijke verjaardag kunnen geven enorm dankbaar willen zijn.

€ 15 ingezameld
Doel: € 5.000 • 2 donaties

Deze actie is gesloten