Medische noodzaak! Wie helpt mij?
Anita wil (over)leven
Inmiddels ben ik 31 en heb 78 operaties achter de rug, zes stoma's verder, vrijwel geen darmen meer, ik kan dus niet meer eten, openbuik wonden, een PEG sonde, en nu tpv. (Totale parentrale voeding. Voeding via de bloedbaan)
Ik word als het ware kunstmatig in leven gehouden want eten is niet meer mogelijk.
Lang verhaal kort; ik heb een woning toegewezen gekregen, maar daar moest veel aan gebeuren. Daar heeft de gemeente geen boodschap aan en verwacht blijkbaar dat ik, in deze toestand, het huis zelf ga verbouwen. In het hele huis moest laminaat gelegd worden, geschilderd worden, ik moest een koelkast fornuis aanschaffen en de verhuizing an sich. Omwille van het feit dat ik niet mag tillen wegens open buik wonden. Dit alles heeft een hoop geld gekost. Geld dat ik niet had. Ik hoop dat jullie me kunnen ondersteunen door middel van het verstrekken van een lening of wellicht een gunst. Op dit moment zit ik in zak en as. Wegens mijn gezondheid was het levensgevaar dat ik in het verzorgingshuis bleef, want de voeding via de bloedbaan kon niet steriel aangesloten worden. Op het moment dat er ook maar 1 vuiltje bij komt, moet ik binnen 20 min in het ziekenhuis zijn, want de lijn komt uit bij de slagader bij mijn hart en is het afgelopen (bloedvergiftiging).
Geld had ik niet om te verhuizen. En daarnaast is ook mijn auto, voor mij noodzakelijk vervoer, ermee gestopt. Gezien ik geen lange stukken kam lopen met mijn conditie en fietsen niet mogelijk is, ben ik afhankelijk van een auto. Zowel alle zorgkosten rijzen de pan uit, veel eigen bijdragen bovenop de zaken die betaald moesten worden, dat ik flink in de problemen ben gekomen.
Ik wil het gevoel hebben dat ik er nog een beetje toe doe in deze maatschappij. Ik kan al niet werken en dat is pijnlijk en frustrerend, gezien ik een universitaire studie heb genoten. In plaats daarvan lig ik iedere dag ziek in bed en is mijn kwaliteit van leven niet veel meer. Dat maakt me nu, in combinatie met de financiële problemen, wanhopig. Ik zou ook heel graag vanuit huis wat willen studeren en indien mogelijk en als mijn gezondheid dat nog toelaat, in de toekomst, werken. Ik hoop nogmaals dat jullie me kunnen helpen.
Wie helpt mij aan wat centjes? Geld maakt mij niet gezond. Ik word niet beter en het is spannend, spannend omdat ik niet weet (de artsen evenmin) hoe lang mijn lichaam dit volhoudt. Maar financiële ruimte zorgt wel voor wat lucht en zo kan ik wellicht wat leuke dingen nog doen. Help me en geef mij een stukje leven terug!
Mvg,
Anita