Help mij mijn trainingsstage in Barcelona mogelijk te maken
Ik heb de unieke kans gekregen om een trainingsstage te volgen in Barcelona. Dit is een belangrijke stap voor mijn persoonlijke en sportieve ontwikkeling, maar om deze droom waar te maken, heb ik jouw hulp nodig.
De kosten voor deze stage zijn helaas hoger dan ik zelf kan dragen. Daarom ben ik een crowdfundingactie gestart om het benodigde bedrag bij elkaar te krijgen. Het geld wordt gebruikt om alle onderdelen van de stage te boeken: van het verblijf en de trainingen tot het vervoer en andere praktische zaken die erbij komen kijken.
Door te doneren help je mij om deze kans te grijpen zonder dat ik alles zelf moet betalen. Dit maakt het mogelijk om me volledig te richten op mijn training en het behalen van mijn doelen, zonder financiële zorgen op de achtergrond.
Jouw bijdrage, groot of klein, brengt mij dichter bij deze bijzondere ervaring. Ook als je mijn actie deelt, help je mee om mijn verhaal onder de aandacht te brengen en hopelijk meer mensen te bereiken die willen ondersteunen.
Wil jij mij helpen om deze trainingsstage in Barcelona te realiseren? Doneren en delen worden enorm gewaardeerd!