STAP VOOR STAP EEN BETERE TOEKOMST

STAP VOOR STAP EEN BETERE TOEKOMST | Geld inzamelen
 
 

https://ikkiesvooreenanderdoel.devierdaagsesponsorloop.nl/fundraisers/liza-amarchanova?utm_campaign=stichting-de-vierdaagse-sponsorloop&utm_content=joined_team&utm_medium=email-auto&utm_source=kentaa

Ik loop voor het UAF omdat ik geloof in gelijke kansen voor iedereen. Mensen die hun thuisland moesten verlaten, verdienen de mogelijkheid om een nieuw bestaan op te bouwen en volwaardig mee te doen in onze samenleving. Onderwijs en werk zijn daarin cruciaal.

Door mijn actie wil ik niet alleen geld inzamelen, maar ook bewustwording creëren. Dankzij de steun van UAF en mijn deelname aan het programma "Student That Matter" via het UAF en het HvA-convenant, heb ik mijn studie Bedrijfseconomie binnen de tijd kunnen afronden. Zonder deze ondersteuning zou het een stuk lastiger zijn geweest om mijn doelen te bereiken. Ook voor mijn zus heeft het UAF het mogelijk gemaakt om haar studie voort te zetten en af te maken, toen ze op haar 18e haar opleiding niet verder kon volgen.

Jouw donatie helpt om de belangrijke kosten te dekken, zoals:(Gevorderde) cursus Nederlands (€1025,-)Reiskosten voor studie of cursus (€680,-)Examenkosten en boeken (€200,-)

Met jouw steun kan één student of professional zich dit jaar voorbereiden op zijn studie en carrière in Nederland. Steun jij mijn actie? Stap voor stap helpen we talenten te groeien en bij te dragen aan een betere toekomst voor Nederland!

Lees minder

€ 0 ingezameld
Doel: € 1.905 • 0 donaties

Je kunt nu de eerste zijn die deze actie steunt! Doneer en voeg optioneel een persoonlijke boodschap toe.