Soberlivinghouse3.0

Soberlivinghouse3.0 | Geld inzamelen
 
 

Soberlivinghouse3.0

Een leven in herstel

Zonder begeleiding vervalt 70 procent  van de mensen met de ziekte 'verslaving'  in oude patronen.

Door werk, studie en levenservaring, weet ik hoe belangrijk  begeleiding voor een LEVEN IN HERSTEL is. In de jaren dat ik werkzaam ben in de verslavingszorg, heb ik gezien dat er een "zwart" gat is na de behandeling. De verslaafde in herstel komt vaak in een onveilige omgeving en heeft geen veilige woonplek.

In samenwerking met KL--IK ga ik een Sober Living House starten,  om zo de mens in herstel nog beter te kunnen ondersteunen en de kans op terugval te beperken en de ziekte verslaving de baas te blijven!

Het begin is gemaakt, ik heb een pand, nu de inrichting nog .

Daar heb ik hulp bij nodig en vraag om een donatie, alles is welkom!

Je helpt niet alleen mij maar ook de mensen die herstellende zijn van een verslaving en de ambitie hebben om beter te functioneren in onze maatschappij.

Ik vraag jullie hulp bij het realiseren van mijn droom zodat anderen ook hun droom weer kunnen verwezenlijken .

Mijn dank is groot.

Spread the word!

🎄✨ 


Updates (11)

31-12-2019 08:55

👊👊👊🎆🎆🎆

Dank jullie allemaal ook de donateurs die ik nog niet persoonlijk heb bedankt🙏😘

Veel liefs 

Jacomien 

Oudere updates weergeven

€ 1.035 ingezameld
Doel: € 1.000 • 51 donaties

Deze actie is gesloten