Scootmobiel

Scootmobiel | Geld inzamelen
 
 

Hallo allemaal,

Ik ben een moeder van 36 jaar.

ik woon met mijn gezin in een klein dorp in de Hoeksche Waard.

helaas ben ik 1,5 jaar geleden erg ziek geworden. In deze tijd zijn enorm veel diagnoses gesteld, zoals; fibromyalgie, hoge bloeddruk, hartritmestoornis, leverafwijking en astma. 

door dit alles is mijn energie heel beperkt. Op het moment werk ik en dat is het. Als ik iets wil doen, dan moet ik dat incalculeren, anders loop ik achter mezelf aan. 

aangezien ik geen rijbewijs heb, doe ik nu alles op de elektrische fiets. Helaas kost ook dit veel energie.

om deze energie te besparen, waardoor ik misschien iets kan ondernemen met mijn gezin, zou ik graag een scootmobiel aanschaffen. Helaas zijn deze vest prijzig, dus vandaar dat ik hoop op uw hulp.

 

liefs Ilona



Er zijn nog geen updates geplaatst voor deze actie.








0 donaties
€ 0,00
Doel: € 4.000,00
0%

Je kunt nu de eerste zijn die deze actie steunt! Doneer en voeg optioneel een persoonlijke boodschap toe.