Maand zonder zorgen

Maand zonder zorgen | Geld inzamelen
 
 

Lieve mensen,

 

Eigenlijk vraag ik iets wat iedereen eigenlijk wel wil maar de meeste niet meer kunnen.

Ik zou zo graag een keer de maand redden zonder financiele zorgen.

Gewoon een keer de boodschappen kunnen doen. In oktober de verjaardag van mijn dochter eens kunnen vieren met een echt feestje. Eigenlijk geen echte doelen dus maar voor mij doelen waar ik zo vreselijk blij van zou worden.

Ik begrijp dat dit eigenlijk geen actie waard is. Tussen de acties van mensen met echte problemen, ziekten, moet ik mezelf met deze problemen rijk rekenen. En daarbij ben ik ook gelukkig en dankbaar met alles wat ik heb en dat ik er mag zijn.

Uiteraard heb ik ook een heel verleden zoals iedereen. In mijn geval op psychisch vlak.

Maar een verleden heeft iedereen. Ik vind het nog te moeilijk hierover te schrijven.

Ik weet dit allemaal..en toch hoop ik zo..gewoon voor een keer.. Dus ik ga het toch plaatsen. Mocht u toch iets willen en kunnen geven weet dan dat ik er heel erg dankbaar voor zal zijn.

Een echte foto durf ik niet. Ik schaam me erg voor deze vraag. Maar het idee dit te kunnen waarmaken voor ons is zo sterk dat ik het toch wil proberen.

Liefs, Marianne

 



Er zijn nog geen updates geplaatst voor deze actie.








0 donaties
€ 0,00
Doel: € 75,00
0%

Je kunt nu de eerste zijn die deze actie steunt! Doneer en voeg optioneel een persoonlijke boodschap toe.