Kwaliteit van leven

Kwaliteit van leven | Geld inzamelen
 
 

Hoi,

We willen graag wat inzamelen om mijn moeder te helpen. Ze is ernstig ziek en heeft geen

recht op PGB waardoor ze

niet alle hulp en zorg krijgt die ze verdient. Het huis waar ze verblijft is erg vervallen en willen we graag kunnen opknappen om het weer leefbaar te maken en mijn mama nog een beetje kwaliteit van leven te geven.

Ik en mijn broers willen graag een aantal laatste wensen van mijn moeder in vervulling laten gaan en haar de zorg geven die zij nodig heeft. Het geld dat we inzamelen kan mijn moeder hard gebruiken voor het fatsoeneren van haar huis,zorg aan huis zoals huishoudelijke hulp, vervoer en nog een laatste reis misschien.

In haar conditie is er geen ruimte voor herstel en zal ze de rest van haar leven met zenuwpijn moeten blijven en zal op termijn ook niet meer kunnen lopen en verlamd raken zeggen de artsen.met de huidige technologie en haar huidige gezondheid osoperatie niet mogelijk, ze weegt nog maar 45kg omdat ze door de medicijnen niks binnenhoudt. Mijn moeder haar leven is al jaren niet zoals ze het verdient.

We zijn met alles blij dat we kunnen krijgen om mijn moeder het nog een beetje comfortabel te maken en haar nog te kunnen helpen en dingen te laten zien want ze komt nu al maanden niet meer buiten ivm de pijn. We maken graag het verschil voordat het te laat is. Dankjewel voor de tijd om ons verhaal te lezen. Er speelt nog veel meer maar dat is niet relevant we zoeken voor nu gewoon een oplossing voor mama. Dankjewel.

€ 0 ingezameld
0 donaties

Je kunt nu de eerste zijn die deze actie steunt! Doneer en voeg optioneel een persoonlijke boodschap toe.