Cavia Harry zit momenteel bij stichting cavia Nijkerk. Hij kwam binnen met een liesbreuk die afgelopen week met spoed geopereerd moest worden. Zijn blaas was in zijn lies gezakt en die moest weer terug worden geduwd in zijn buik, waarna de liesbreuk is dichtgemaakt. Echt noodzakelijk dus om zijn leven te redden! Harry is nog een jonge cavia, dus ze willen hem de kans op een lang leven graag geven!
Dit was een ontzettend grote, zware en ook dure operatie die de stichting moet betalen. Graag zou ik geld inzamelen om de kosten van de operatie voor hen te vergoeden. Op die manier kan de stichting blijven bestaan en kunnen ze cavia's blijven helpen.
Harry is gelukkig nu wel aan de betere hand, het herstellen zal langzaam zijn, maar hopelijk wordt hij weer helemaal de oude! Ik zal al het ingezamelde geld overmaken als gehele donatie aan stichting cavia Nijkerk.
Wilt u ook doneren om zo de stichting en dus Harry te helpen?
Alvast heel erg bedankt!
(Ik zal de inzamelactie stoppen op het moment dat we het bedrag van de operatie hebben bereikt!)
(Benieuwd naar de stichting? Kijk op www.stichtingcavia.nl of www.stichtingcavianijkerk.nl)