Vanwege mijn recente diagnose hersenaandoening: Functionele neurologische stoornis, fibromyalgie( reuma) en longproblemen ben ik geld aan het inzamelen om de voortdurende training en begeleiding van mijn hulphond te kunnen bekostigen en de hulpmiddel die ik nodig heb aan te schaffen.
Helaas ga ik steeds achteruit en niet meer vooruit en is kans op herstel kleiner, volgends de medische specialisten. waardoor ik mijn leven anders moet gaan inrichten. Mijn hulphond wordt opnieuw getraind voor een andere functie door Paws for You,(ADL hulphond) een organisatie voor therapie- en hulphonden.
De opbrengst gaat naar de nieuwe training van buddy & hulpmiddel ziekte (rollator/ elektrische rolstoel) ( ik krijg dat helaas niet vergoed vanuit de WMO en de zorgverzekeraar en moet dat zelf gaan bekostigen)
🙏🙏🙏🙏 Jullie hulp is van harte welkom!
Updates (4)
03-02-2025 20:00
Wij hebben de 3000 behaald! Heel erg bedankt voor jullie donaties zonder jullie was het nooit zo snel gelukt! 🙏🙏🙏🎉
16-12-2024 15:14
Nog maar 1.000 euro te gaan! Dankzij jullie steun komt mijn droom dichterbij: een elektrische rollator/rolstoel die mijn mobiliteit en onafhankelijkheid enorm zal vergroten. Het gaat ontzettend hard, en ik ben ongelooflijk dankbaar voor alle donateurs tot nu toe. Samen maken we dit mogelijk! Wil jij ook bijdragen? Elke donatie, groot of klein, maakt een wereld van verschil!
02-12-2024 18:25
We zijn over de helft!
We hebben al bijna €2000 opgehaald, maar ik heb in totaal €3000 nodig. Elke bijdrage, hoe klein ook, helpt!
03-11-2024 15:48
De eerste duizend euro is binnen, dankzij iedereen die heeft bijgedragen met kleding, statiegeld en donaties. Heeel erg bedankt mijn dank is groot! 🙏🙏🙏🙏🙏Nog tweeduizend euro te gaan om ons einddoel te bereiken.
Doe je mee?
Zie mijn verhaal hieronder🙏
Oudere updates weergeven