Op 10 mei 2024 ga ik mee op herstelreis naar een getroffen stad in Oekraïne! Dit zal in de stad Irpin zijn.
Deze stad is in het begin van de oorlog 2 maanden bezet geweest, hoop schade aangericht en van daaruit zijn de troepen verder getrokken. Veel verwoesting waardoor er ook heel veel herstel nodig is.
Dit alles wordt opgezet vanuit de stichting Hope 4 Ukraïne
Tijdens deze 10-daagse reis zullen we letterlijk handen uit de mouwen steken door aan vernietigende huizen te werken zodat getroffen gezinnen weer sneller een dak boven hun hoofd hebben.
Hoe kom ik hierbij? Deze vraag is me inmiddels al vaak gesteld en deze vraag is ook terecht. Toen ik twintig was, ben ik eerder op reis geweest om in de zomervakantie scholen te bouwen in een ontwikkelingsgebied. Deze ervaring heeft me altijd een bepaalde drive gegeven. Dat ik zoiets weer een keer wilde doen was zeker, maar wanneer? Daar moet het juiste moment voor zijn.
Via een oud-collega ben ik in aanraking gekomen met deze stichting en door haar ervaringen en verhalen, foto's werd ik geraakt en ging de vlam aan; dit wil ik doen!
Van iedere deelnemer aan de reis wordt gevraagd minimaal €1000,- mee te nemen voor alle kosten die de herstelwerkzaamheden met zich mee brengen. De reis betaal ik uiteraard zelf.
Ik hoop op jullie steun door een klein financieel steentje bij te dragen aan de letterlijke wederopbouw. Mijn dank is groot! 🙏🇺🇦
https://www.hope4ukraine.nl
📸foto's zijn gemaakt en met toestemming gedeeld door mijn collega die hier eerder is geweest.