Help Roxy onze Franse Bulldog

Help Roxy onze Franse Bulldog | Geld inzamelen
 
 

Gisteren was de ergste dag van ons leven, onze lieve Franse Bulldog Roxy van 4 jaar oud, heeft in haar leventje al heel wat meegemaakt, als pup van 9 weken oud is ze gegrepen door een duitse herder die had haar aan de kop vast en schudde ze bloedde heel heftig en we waren ons kapot geschrokken, gelijk naar de dierenarts, bleek haar kaak gebroken  te zijn, een gaatje in haar oogkas. we zijn naar de dierenarts gegaan en gezegd je moet haar redden koste wat het kost, ze is ons alles onze vrolijke meid het kan toch niet waar wezen dat we haar in moesten laten slapen, de dierenarts heeft haar geholpen in de kliniek, omdat haar kaak op sommige plekken verbrijzeld was hebben ze het zo goed als kon moeten zetten, wat ze er nu nog aan over heeft gehouden is een beetje scheef bekkie, maar dat maakt haar niet minder lief, we houden nu nog meer van haar dan we al deden, het is ons kindje.

Ze is in het begin van dit jaar geopereerd aan 2 cherry eyes.

Tot voor 2 weken terug we liepen op het uitlaatveld, ze speelde en op gegeven moment liep ze mank, we dachten dat ze haar pootje verstuikt had dus naar de dierenarts medicijnen meegekregen, na een paar dagen ging het wat beter met lopen, en nu de afgelopen week ging het weer mis ze liep nog erger mank dan daarvoor wij gisteren naar de dierenarts gegaan, rontgenfotos laten maken, zie rekening  nu kan ze haar ene voorpootje rechts maar voor de helft buigen, bij Orthopeed geweest CT Scan laten maken en nu moet ze geopereerd worden,  de CT Scan en Operatie moeten beide gelijk betaald worden eerder gaan ze niet opereren en dit kunnen wij zonder jullie hulp niet betalen,

Roxy net 4 jaar oud zit vol met levenslust, en geeft niet op, ondanks de pijn die Roxy heeft elke dag maar weer , lopen gaat niet makkelijk maar ze is hard voor haar zelf, ze heeft nu ook novacam voor de pijn tot ze geopereerd kan worden, want een operatie moet ze ondergaan, alleen geld kan dit toch niet in de weg staan?

Roxy brengt zoveel liefde in ons leven en dat van andere, ze is niet alleen onze vriendin maar ook ons kindje, maar ook van andere mensen die gek op haar zijn, ze begroet altijd iedereen die ze maar tegen komt, dan moet ze ook altijd even aangehaald worden,  op het losloopveld heeft ze vele vriendjes en vriendinnetjes, ze is gek op kinderen, ze is zo lief en aanhankelijk en gek op knuffelen, ze is nog zo jong

help onze Roxy weer aan gezond voorpootje zodat ze weer kan rennen en spelen

We hebben jullie hulp nodig, alle kleine beetjes helpen

Alvast heel erg bedankt namens ons en ons lieve meisje Roxy



Er zijn nog geen updates geplaatst voor deze actie.








0 donaties
€ 0,00
Doel: € 2.500,00
0%

Je kunt nu de eerste zijn die deze actie steunt! Doneer en voeg optioneel een persoonlijke boodschap toe.