Help alleenstaande moeder

Help alleenstaande moeder | Geld inzamelen
 
 
Alleenstaande moeder met 2 kinderen een weekje vakantie

Ik zet deze actie op omdat ik heel graag een moeder en haar 2 kinderen wil helpen zodat zij in de meivakantie een weekje weg kunnen.

Door einde relatie waarin bedrog en huiselijk geweld voorkwamen en ontslag is moeder in de schulden gekomen,hierdoor staat zij sinds 2 jaar onder beschermingsbewind.uiteraard kan haar bewind geen akkoord geven om het bedrag van 1500 euro te betalen  want dit is luxe.

Maar deze vrouw verdiend dit zo naar jarenlang ellende te hebben meegemaakt en haar kindjes net zo.

Ik had haar financieel graag willen steunen maar ook ik sta onder bewind en kan niet meer doen dan dit.

elke euro is welkom 

Ik hoop zo dat wij haar en de kinderen  kunnen verassen en met jullie hulp hoe klein ook dit bedrag bij elkaar kunnen krijgen 

Ik en vooral het gezin zou jullie ontzettend dankbaar zijn



Er zijn nog geen updates geplaatst voor deze actie.








0 donaties
€ 0,00
Doel: € 1.500,00
0%

Je kunt nu de eerste zijn die deze actie steunt! Doneer en voeg optioneel een persoonlijke boodschap toe.