Geef Barbara's droom handen...en vooral voeten !

Geef Barbara's droom handen...en vooral voeten ! | Geld inzamelen
 
 

Beste vrienden, familie en belangstellenden,

Mijn naam is Barbara Overbeek-Theeuwes en ik ben 52 jaar jong! Ruim 2 jaar geleden begon een lastige periode in mijn leven met een burn-out. Hierna werd het voor mij duidelijk dat zelf in te delen werk, dat meer solistisch is, bij mij zou passen. Inmiddels denk ik mijn werkende toekomst gevonden te hebben in het pedicure vak en het werken met voeten. Ik wilde 10 jaar geleden mij al in dit vak verdiepen, maar ik durfde de (voet)stap destijds nog niet te zetten. 

Maar nu ben ik in september begonnen met de opleiding tot pedicure. De opleiding betaal ik zelf. Als ik alles in 1x haal kan ik vanaf deze zomer aan de slag! Daarna zou ik ook nog de medisch pedicure opleiding willen volgen, die nog een seizoen duurt.

Ken je de uitspraak ‘Gooi je oude schoenen niet weg voor je nieuwe hebt’? Dit geldt niet voor mij. Vanaf begin januari 2025 ontvang ik een WW-uitkering via het UWV.  Ik vind: ‘Op blote voeten lopen, voelt beter’. Ik ben een nieuwe richting in geslagen en voel weer wat vaste grond onder de voeten. 

Op blote voeten lopen is overigens heel gezond voor je voeten! Vandaar dat ik droom van mijn eigen pedicure studio met de naam Barvoets. Dit is een synoniem voor barrevoets (op blote voeten) en het is natuurlijk een verwijzing naar mijn naam. 

Om mijn droom van een eigen studio waar te maken is veel geld nodig. Naast de kosten van de opleiding van bijna €4000,- wil ik investeren in het ombouwen van onze schuur naar een mooie volwaardige pedicure studio.

De verbouwing, het inrichten, en het aanschaffen van alle pedicure benodigdheden en verzorgingsproducten zijn een grote kostenpost. Daarbij vraag ik jullie om hulp. Willen jullie een bijdrage doen? Elke bijdrage, groot of klein, maakt voor mij een verschil en helpt mij dichter bij mijn droom van Barvoets studio. Naast de financiële steun, zou het ook een enorme motivatie zijn, om door te gaan in dit nieuw ingeslagen (blote voeten)pad.  

Hoe kun je helpen?

  • Doneer: Iedere euro wordt enorm gewaardeerd! Je kunt een bijdrage doen via de link hieronder (mobiel) of rechts op de pagina (laptop).
  • Deel:  Je kunt mij ook helpen door deze actie te delen met vrienden en familie. Hoe meer mensen weten van mijn droom, hoe groter de kans dat ik mijn doel bereik.
  • Volg: Ik zal updates delen over mijn opleiding en de voortgang van mijn studio. Jullie steun betekent veel voor me en ik wil jullie graag op de hoogte houden!

Uiteraard wil ik heel graag wat terugdoen. Dit ziet er als volgt uit:

1.Bij elke donatie: krijg je een dikke knuffel als we elkaar zien, maar ook een bedankmailtje en een presentje. Vergeet dan niet je e-mailadres in te vullen!

  • 2.Bij een donatie vanaf €50:  ontvang je naast bovenstaande bij 1, 25% korting op een behandeling naar keuze.
  • 3.Bij een donatie vanaf €100: ontvang je naast bovenstaande bij 1, 50% korting op een behandeling naar keuze.
  • 4.Bij een donatie vanaf €200: ontvang je een geheel gratis behandeling!
  • 5.Bij een donatie vanaf €250: ontvang je naast een geheel gratis behandeling, een door mij beschilderde steen of gebrand houtstuk naar keuze. Of een andere dienst waar je denkt dat ik je mee kan helpen. in overleg.

Alvast ontzettend bedankt voor jullie hulp en aanmoediging. Samen met jullie kan ik deze droom waarmaken!

Met liefde en in dankbaarheid, Barbara Overbeek-Theeuwes


Updates (3)

22-02-2025 12:28

WOW! Whoop, whoop! Zo blij met jullie donaties, lieve mensen. Ik zit nu op 25% van het streefbedrag. Ik heb het streefbedrag verlaagt naar 7777 euro :). Dit komt doordat we het dak niet gaan laten vernieuwen en isoleren aan de buitenkant. De kleine lekkage is nu verholpen en we gaan zelf nu toch van binnen isoleren. Er is ook apart gestort op mijn rekening en zo kom ik op 1950 euro aan ontvangen donaties! Dank daarvoor. Het geeft mij zoveel motivatie om door te gaan, en zelfs veel kracht bij mijn voorbereidend werk in de tuin. Hier komt een schuur en grasveld in. Veel werk, maar lukt met wat hulp. Verder proeftrainingen aan het doen voor het 1e examen Anatomie/Fysiologie op 8 maart. Nog steeds lekker bezig dus!

Oudere updates weergeven

€ 1.659 ingezameld
Doel: € 7.777 • 24 donaties