Gebit trekken van onze daisy

Gebit trekken van onze daisy | Geld inzamelen
 
 

Onze daisy is 12 jaar en heeft al een aantal dure operaties.helaas moeten ondergaan,zoals knietjes en gebit.

Ze.is de liefste chihuahua ever,bijt nooit,blaft zelden en een echte koelmonteur en lief voor kinderen en andere dieren,de wat grotere honden zijn eng en groot die gaat ze.liever uit de weg maar reageert niet.

Zij is zelf verder helemaal.gezond en weegt 1 kilo,ze houdt van fietsen in haar mandje kan ze veilig mee en geniet enorm,ze heeft sinds kort een wandelwagens en dat is het helemaal.voor haar.

Wij willen op deze manier proberen om haar gebit te laten trekken,ze heeft er sinds kort weer enorm veel.last van en is een zielig hoopje,ze heeft nog mooie.jaren voor haar en wij willen die haar zeker geven,maar de kosten zijn hoog.

€ 0 ingezameld
Doel: € 700 • 0 donaties

Je kunt nu de eerste zijn die deze actie steunt! Doneer en voeg optioneel een persoonlijke boodschap toe.