Bibi en Malika kwamen in de winter kleine meisjes tegenmoet gescheurde zomer kleding en open schoenen. Toen ontstond het idee om kleding te gaan inzamelenvoor de mensen in de wijk die het hardst nodig hebben.
Zo werd de kledingbank (Jurk&Co)opgericht.en inmiddels weten veel mensen deze voorziening te vinden.
Ik (Bibi bakhtali) ben de oprichter en de beheerder van de kledingbank groenoord ben hier al 10 naast prive ook Aktief.
Echter ik heb nooit een subsidie ontvangen. Ook heb ik een ruimte op het lisztplein te Schiedam waar wij aktiviteiten organiseren voor kinderen eenzame ouderen en gezinnen.
Ook voor deze plek heb ik geen subsidie nog giften gekregen. Mijn financiële draagkracht is zodanig dat ik na jaren een beroep moet doen op anderen.
We hebben nodig:
Koffiezet apparaat.waterkoker,die moeten nieuw aangeschaft worden
We hebben kasten nodig om onze spullen en kleding in op te bergen.
Brandalarm , Strijk plank en string ijzer, stofzuiger lettertang,mob.briekenhangers(ikea)
Slot en sleutel. Laptob,
Kortom ee hebben alles nodig