Een Reünie van Liefde Help Ons Samenkomen in Ned

Een Reünie van Liefde Help Ons Samenkomen in Ned | Geld inzamelen
 
 

Lieve vrienden, familie en gulle gevers,

Met dit bericht willen wij jullie vragen om ons te helpen een droom werkelijkheid te maken.

Hi, my name is Tomi. I am just a guide in the countryside of Indonesia, and I am married to a wonderful woman from the Netherlands. She needs to return to the Netherlands, and I already miss her so much.

I want to be with her, but for me, its almost impossible to go there with my salary in Indonesia, as the ticket is far too expensive for me. Still, I really want to be there with her and meet her family. It would also be my first time visiting the Netherlands, which has always been one of my dreams.

I hope you can help me make this possible. Any support means the world to me, and I'am truly grateful for any help you can give.

Mijn man en ik leven op dit moment op afstand en ik mis hem enorm. Hij heeft nog nooit de kans gehad om Nederland te bezoeken en mijn familie in persoon te ontmoeten. Het zou een onvergetelijke en bijzondere ervaring zijn om hem vanuit Indonesië naar Nederland te halen, zodat hij eindelijk kennis kan maken met de mensen die zoveel voor mij betekenen.

Daarnaast sta ik zelf op het punt om te emigreren naar Indonesië, waar ik voor een lange periode zal blijven. Juist daarom is het voor mij ontzettend belangrijk dat wij deze kans krijgen om nog één keer samen te zijn met mijn familie in Nederland, voordat ik vertrek. Deze ontmoeting zal niet alleen een herinnering voor het leven zijn, maar ook een mooi afscheid.

Zoals jullie weten, zijn de kosten voor een reis van Indonesië naar Nederland hoog. Denk aan vliegtickets, visumaanvragen en andere reisuitgaven. Hoewel wij hard sparen, kunnen wij het niet alleen realiseren. Daarom starten wij deze crowdfundingactie, en vragen wij jullie hulp.

Hoe kun je helpen?

Elke bijdrage, groot of klein, brengt ons een stap dichter bij ons doel. Of het nu €5,- a €10 of meer is, wij waarderen het enorm! Als je niet kunt bijdragen, is het delen van deze actie ook een geweldige manier om te helpen.

Met jullie steun hopen wij dat mijn man mijn familie in Nederland kan ontmoeten, samen mooie herinneringen kunnen maken en een band kunnen opbouwen die verder reikt dan de afstand. 

Doneren kan hier! 

Wij danken jullie uit de grond van ons hart voor jullie steun en liefde. Samen kunnen we dit mogelijk maken!

Liefs,

Lotte & Tomi 


€ 285 ingezameld
Doel: € 1.500 • 11 donaties