Echtgenoot overleden

Echtgenoot overleden | Geld inzamelen
 
 
Echtgenoot overleden

Hallo allemaal ,

Fijn dat jullie dit willen lezen .

Mijn man is 3 januari overleden aan prostaat en botkanker , hij  is 4 januari begraven .   Dit is heel snel , maar wij wonen in Griekenland .                                         

Nu zou ik heel graag terug willen naar Nederland , maar door hoge medische kosten is al mijn spaargeld op . De rekening van de begrafenis bedraagt 1880 euro  . De begrafenis is betaald.

Hier ben ik alleen ,  en in Nederland heb ik mijn zoon , schoondochter en kleinzoon en onze vrienden .

Ook had mijn man hier een paar super lieve katten en die wil ik graag meenemen ( zijn levende erfenis ) 

Willen jullie mij alsjeblieft helpen om weer naar Nederland te gaan ? 

De verhuizing komt op ongeveer 3500 euro . Maar door de corona kan ik nu niet weg , en financieel kan ik het niet lang meer volhouden .

Bij voorbaat mijn oneindige dank 

Agnita van Grootveld 

 



Er zijn nog geen updates geplaatst voor deze actie.








0 donaties
€ 0,00
Doel: € 2.000,00
0%

Je kunt nu de eerste zijn die deze actie steunt! Doneer en voeg optioneel een persoonlijke boodschap toe.