Alpe D'huzes Imke Swart

Alpe D'huzes Imke Swart | Geld inzamelen
 
 

Hallo jij daar! Fijn dat je dit leest en je kostbare tijd en energie hierin steekt. Precies wat jij nu doet ga ik ook doen. Tijd en energie steken in anderen om hun verhaal te horen en hen te helpen.

Ik zal mezelf even voorstellen. Ik ben Imke Swart, MBO verpleegkundige en 2e jaars HBO-V student aan de Fontys Hogeschool in Eindhoven. Samen met medestudenten ga ik van zondag 31 mei tot zaterdag 6 juni vrijwilligerswerk doen bij de Alpe d'Huzes. Ik zet mijzelf samen met vele andere vrijwilligers een week lang in bij verschillende activiteiten en het medisch team, om dit jaar de fiets-, wandel- en hardlooptochten mogelijk te kunnen maken. Hopelijk worden vele kankerpatiënten met het uiteindelijk opgehaalde geldbedrag geholpen.

Helaas heb ik zelf van dichtbij meegemaakt hoe zwaar en heftig deze ziekte is. In 2014 is mijn zus gediagnosticeerd met een melanoom (huidkanker). Gelukkig is zij hiervan hersteld. Dit kon natuurlijk alleen door juiste en goede zorg. In oktober 2018 werd mijn moeder getroffen door borstkanker. Helaas een enorm heftig en lang traject van bestralingen, chemo's, een operatie en als laatste ook nog preventieve chemotherapie. Gelukkig kan ook zij (hopelijk) een positieve toekomst tegemoet zien, dankzij de zorg die ze heeft gekregen. 

Ik hoop dat er vele mensen zullen volgen die deze negatieve gebeurtenissen en herinneringen een positieve wending kunnen geven.

Wil je mijn vrijwilligerswerk bij de Alpe d'Huzes sponsoren, zodat ik als verpleegkundige een bijdrage kan leveren aan de Alpe d'Huzes?

Hartelijk bedankt namens mij, mijn medestudenten maar ook alle (ex)kankerpatiënten en naasten.

Thanks for giving! 🥰

Imke Swart

€ 625 ingezameld
Doel: € 500 • 36 donaties

Deze actie is gesloten