Beste lezer / geachte mogelijke donateur,
Wij, EHBO Vereniging Lobith-Tolkamer, zijn een crowdfundingsactie gestart voor een nieuwe AED. Wij proberen op deze manier een bedrag van € 1.500,00 bij elkaar te krijgen. En daarbij vragen wij gepast en met respect jouw hulp.
Een AED is binnen onze verenging van levensbelang, want snel handelen bij een hartstilstand kan levens redden. Nu de corona maatregelen worden versoepeld en onze inzet weer wordt aangevraagd bij diverse evenementen in onze gemeente, hebben we dringend behoefte aan een nieuwe AED. De huidige is sterk verouderd en eigenlijk niet meer bruikbaar.
Ons eigen budget is door tegenvallende opbrengsten uit evenement-inzet in de afgelopen coronatijd niet voldoende. De nieuwe AED kost € 1.500,00 Dat is inclusief benodigde elektroden en batterijen met een lange levensduur. Hiermee kunnen wij dus de komende jaren weer overlevingskansen vergroten en wie weet wel levens redden.
Wij vragen vriendelijk om jouw hulp. Je kunt die bieden door een donatie te doen. Een bedrag dat je kunt missen. Groot of klein. Wij zijn met alle bijdragen blij.
Hulp nodig of vragen? Neem dan contact op met Evelien Buil via telefoonnummer: 06-18756581
Wij zijn je dankbaar! Zo gaan we samen voor een veiligere samenleving!
Met hartelijke groet,
EHBO Vereniging Lobith-Tolkamer
Updates (1)
16-07-2021 10:46
Alle heel erg bedankt voor jullie donaties .. Hoe fijn is dit we zijn er bijna.